Telefon:602 177 472
Wykonujemy kalkulacje kosztów naprawy samochodu u klientów z Myślenic i Bochni. Dysponujemy systemem Audatex, który dokonuje wyceny na podstawie bazy danych pochodzącej m.in. od producentów i dystrybutorów części samochodowych. Nowoczesny system generuje kalkulację kosztów naprawy składającą się z takich części jak:

  • dane pojazdu – marka pojazdy, typ, wybrane i zidentyfikowane elementy wyposażenia;
  • robocizna blacharka i mechaniczna – zawiera m.in. koszt realizacji poszczególnych czynności oraz poziom czasochłonności poszczególnych czynności
  • lakierowanie – koszt robocizny lakierniczej, koszt materiału lakierniczego i koszt przygotowania do lakierowania;
  • części zamienne – nazwy części, ich numery katalogowe i ceny netto ustalane na podstawie bazy danych;
  • podsumowanie wszystkich kosztów i końcowa kalkulacja;
  • objaśnienia.

Po co wykonuje się kalkulację kosztów naprawy samochodów?

Rzetelnie przeprowadzona kalkulacja kosztów naprawy samochodów jest potrzebna m.in. do obliczenia wysokości odszkodowania. Na podstawie kalkulacji kosztów naprawy wykonanej przez rzeczoznawcę, biegłego sądowego – firma ubezpieczeniowa może zaproponować kosztorys naprawy.
Aby mieć pewność, że kalkulacja kosztów naprawy pojazdu została wykonana w sposób prawidłowy, warto skorzystać z usług profesjonalnej i doświadczonej firmy.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Kosztorysy napraw wykonujemy również dla klientów z Miechowa i Olkusza. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i szybką realizację usługi.