Biuro zostało zarejestrowane w Krakowie w 1989 roku i prowadzi działalność w sposób nieprzerwany od ponad 34 lat. Mgr inż. Andrzej Lis, Biegły Sądu Okręgowego w Krakowie ds. eksploatacji, naprawy, budowy i wycen: pojazdów samochodowych, maszyn i urządzeń oraz Kryminalistycznej i Technicznej Rekonstrukcji Wypadków Ruchu Drogowego

Doświadczenie w pracy zawodowej zdobywałem najpierw w Technicznej Obsłudze Samochodów w Krakowie, a później w P.P. Polmozbyt Kraków jako mechanik samochodowy. Następnie pracowałem jako mechanik regulujący silniki wysokoprężne. Uprawnienia  rzeczoznawcy samochodowego zdobyłem w 1989 roku, a certyfikat rzeczoznawcy w 2002 roku. Od roku 1983 pełnię funkcję Biegłego Rzeczoznawcy Sądu Okręgowego w Krakowie do spraw: eksploatacji, naprawy, budowy i wycen samochodów, maszyn i urządzeń oraz rekonstrukcji wypadków ruchu drogowego.

Od 1985r Biegły Rzeczoznawca Urzędu Skarbowego w Krakowie.

Jestem również mianowanym nauczycielem przedmiotów zawodowych mechanicznych (samochodowych) w zakresie specjalności: budowa, eksploatacja, naprawa pojazdów samochodowych oraz silników spalinowych w Technikach Samochodowych w Krakowie, w tym w Zespole Szkół Mechanicznych nr 4.

Wykonuję ekspertyzy na potrzeby rynku motoryzacyjnego i instytucji państwowych.

Zapewniam wysoką jakość świadczonych usług rzeczoznawczych w zakresie techniki samochodowej oraz ruchu drogowego.

Gwarantuję dokładność wycen oraz terminowość ich wykonania.

Długoletnie doświadczenie w branży samochodowej daje gwarancję wykonania usługi na wysokim poziomie.

Działam zarówno na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.

Firma wystawia faktury VAT UE.